Polak z sercem

wpis w: Bez kategorii | 0

Bierzemy udział w II edycji Polak z Sercem, które rusza już 11 listopada i potrwa do 24 listopada. Zbiórka ma na celu wsparcie Polaków, którzy żyją na Wschodzie, wyposażenie świetlic dla dzieci i młodzieży na Kresach.

W dniach od 11 do 24 listopada po każdej niedzielnej Mszy Świętej lub na spotkania KSM w oddziałach przy parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, parafii pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Dziećmorowicach i w Nowej Rudzie – Słupiec przy parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, będzie można przynieść:

1. Żywność: mąka, cukier, makaron, kasza, ryż, olej , kakao, konserwy mięsne i rybne, herbata, dżemy, przyprawy, słodycze
2. Środki czystości: proszki do prania, płyny do płukania, środki do mycia naczyń, środki do dezynfekcji łazienek i kuchni, szampony, żele do mycia, mydła, pasty do zębów, pieluchy
3. Artykuły papiernicze: papiery do drukarek, bibuła, bloki, zeszyty, przybory szkolne, gry planszowe i edukacyjne

Prosimy, aby te produkty były z długim terminem ważności (przynajmniej do czerwca 2020 r.) oraz niewymagające specjalnego przechowywania oraz dziękujemy ks. Sławomirowi Augustynowiczowi, ks. Jarosławowi Zabłockiemu, ks. Krzysztofowi Iwaniszynowi za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki.

Komentarze zostały wyłączone.