Diecezjalny asystent KSM ks. Jakub Klimontowski wraz z przedstawicielami wspólnoty KSM w Głuszycy wziął udział w Adwentowym dniu skupienia dla młodzieży diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Podczas Mszy św. gdzie uroczyście wprowadzono relikwie św. Stanisława Kostki wygłosił kazanie, a potem konferencję nawiązującą do słów Maryii „Oto ja”.
Podobne wpisy
Młodzi, którzy sięgają wysoko!
18 października 2025
„Młodzież uczy nas, że potrafimy sięgać naprawdę głęboko i wysoko, i zmieniać rzeczy, które wydają...
Jakub Klimontowski18 października 2025
Komentarze zostały wyłączone.


















